شرکت روغن صنعت روانکار نیکان با بهره گیری  از تجارب ارزشمند جمعی از کارشناسان صنعت روغن  کشور در  سال ۱۳۷۰ و به منظور فروش ؛ بازاریابی  انواع روغن های صنعتی ، موتور ، گریس   شروع بکار نمود و خیلی سریع توانست خود را بعنوان  یک  شرکت معتبر در تامین نیازهای روغنی  صنایع کشور خود را  مطرح نماید.

فروش انواع محصولات در زمینه روغن های صنعتی،روغن موتور،روغن دنده،گریس،ضد یخ،روغن هیدرولیک و … و دارای عاملیت شرکت های مختلف ایرانی از جمله بهران ، پارس ، ایرانول ، سپاهان ، elf  و … همچنین محصولات شرکت های مختلف خارجی از جمله PETROFER-SHELL-NYNAS -MOBIL-TEXACO-OKS-TOTAL-CASTROL-MOBIL- KLUBER -BP –ESSO-NYNAS- FUCHS- OKS- -ATLAS COPCO-BOGE-COMPAIR-GULF-AGIP-TEXACO-SOLEST- SKF و.. را میتوانید با اطمینان از ما خرید نمایید.

تحویل کالا در تمام نقاط ایران کمتر از 24 ساعت:

سال ها تجربه آگاهانه این موضوع را به ما اثبات کرده است که تاخیر در تحویل کالاهای مهم نظیر روانکارها که باعث توقف کامل دستگاه ها و خسارت های جبران ناپذیر می گردد. به این دلیل ما با در اختیار داشتن ناوگان های حمل و نقل مناسب در کوتاه ترین زمان سفارشات را در هر نقطه از ایران تحویل مشتریان عزیز می دهیم و هزینه که حمل کالا بر عهده این شرکت می باشد.

جهت مشاوره در انتخاب روانکارها و امور آزمایشگاهی با کادر ما تماس بگیرید    46899263-021

با مجموعه ما آشنا شوید