مقالات

نماینده روغن صنعتی پارس

روغن صنعتی پارس یکی از اقسام متنوع روغن های صنعتی می باشد. این روغن صنعتی حاوی خاصیت فیزیکی و شیمیایی مختص به خود می باشد. افزون بر این ها بیان می شود که این مدل روغن اکثرا برای روانکاری بکار برده می شود. همچنین مصارف و کارایی خیلی مناسبی در این حیطه دارد. گفته می شود که این نوع روغن از نفت ساخته می شود و اکثرا برای اقسام موتور ها و ابزارآلات صنعتی که احتیاج به روغن و روانکاری دارند، بکار برده می شود.

جهت ساخت این روغن صنعتی اصول و مراحلی وجود دارد که بایستی آن ها را به صورت مطلوبی انجام داد تا در نهایت ناظر یک نمونه روغن با کیفیت باشید. در طول این مراحل بایستی کلیه مبادی و استاندارد های ضروری و مناسب ساخت به خوبی رعایت شود. این روغن جز اولین فراورده های تولیدی به وسیله شرکت نفت پارس می باشد. افزون بر این روغن، محصولاتی چون روغن موتور ، حشره کش، پارافین جامد و… نیز توسط این موسسه تولید شد. این شرکت طی سال ها متمادی شاهد پیشرفت قابل ملاحظه در صنعت نفتی ایران بوده که به وسیله واحد خصوصی هم آغاز به کار نموده بود.

نحوه ساخت روغن صنعتی پارس

روغن پایه بیشترین ماده ایجاد کننده روغن صنعتی پارس می باشد که این ماده تشکیل دهنده بایستی با مواد افزودنی ترکیب شود. روغن پایه به شکل مایع می باشد که تشکیل شده از نفت خام می باشد. جهت تولید روغن پایه، بکارگیری برش مواد نفتی، تصفیه روغن های کارکرده و ساخت به شیوه مصنوعی رایج می باشد. مواد افزودنی در حقیقت مواد شیمیایی با تلفیقات پیچیده ای می باشند که با اضافه کردن آنها به روغن پایه به میزان معین، می توان ویژگی های مورد نظر را در روغن صنعتی ایجاد کرد.

جهت ساخت روغن صنعتی نخست عمل تقطیر نفت خام صورت می گیرد. این عملیات در چند وهله تقطیر در جو و تقطیر در خلا صورت می گیرد تا یک برش نفتی منحصر به فرد ایجاد شود. که افزایش غلظت، نقطه اشتعال و نقطه ریزش مشخص داشته باشد. پس از آن در بخش آسفالت گیری، مواد آسفالتی که باقی مانده برج تقطیر در خلا می باشند با ریختن حلال پروپان استحصال می شوند. در وهله بعد، تلفیقات نامناسب موجود در روغن به وسیله شیوه های متنوع از روغن تفکیک شده و سبب بهسازی شاخص افزایش غلظت روغن می شود. بعد از عمل تصفیه روغن، در بخش موم گیری ، پارافین های وزین که به شکل جامد هستند، به وسیله شیوه انحلال و فیلتراسیون از روغن تفکیک می شوند. در نهایت در بخش تصفیه هیدروژنی، مواد اضافی نظیر گوگرد، ازت و اکسیژن از روغن جدا شده تا روغن در تجهیزات و در موقعیت دشوار، پایداری بیشتری داشته باشد. روغن پایه بعد از اتمام کلیه مراحل گفته شده به بخش مخلوط کنی فرستاده می شود و در آنجا با افزودن مواد افزودنی مطلوب، روغن صنعتی بر پایه معیار های بین المللی ایجاد می شود.

انواع متنوع روغن صنعتی پارس

روغن صنعتی پارس یکی از مایعاتی است که امروزه در خیلی از صنایع بکار برده می شود. این روغن ها دارای اقسام متنوعی می باشند که هر کدام از آنها شامل کارایی های منحصر به فردی می باشند. این انواع عبارتند از:

روغن گیربکس مصنوعی

یکی از انواع روغن مصنوعی پارس روغن گیربکس مصنوعی است. این نوع روغن بدون مواد افزودنی در نیروی زیاد، در وضعیت مواد افزودنی نیروی  قوی توصیه نمی شود. همچنین روغن گیربکس مصنوعی از ایجاد اصطکاک محافظت می کند.

روغن پلی گلیکول

این نوع از روغن های صنعتی غیر نفتی است که به صورت بالقوه این قابلیت را دارد در برخی اجز مصارف صنعتی، حفاظت یکسان یا مناسب تری را ارائه نماید. این می تواند از چرخ دنده های مسدود شده تا یاتاقان ها و کمپرسور ها متفاوت باشد. این نوع روغن هیچ ریسکی برای برنز، مس یا لوازم برنجی ندارد. ولی آن ها جهت بکارگیری در چرخ دنده های ساخته شده از آلیاژ آلومینیومی پیشنهاد نمی شوند.

روغن صنعتی دنده مرکب

یکی  دیگر از انواع روغن صنعتی پارس ، روغن دنده مرکب می باشد. این روغن معمولا برای چرخ دنده ها به کار برده می شود. این روغن تلفیقی با ۴ الی ۶ درصد اسید چرب مصنوعی یا بلند برای ارتقا روانکاری تولید شده است.

کاربرد های روغن صنعتی پارس

روغن صنعتی یکی از تولیداتی است که خیلی از صنعتگران از آن جهت حفاظت و نگهداری از  لوازم حساس خود نظیر بلبرینگ صنعتی و یا لوازمی چون زنجیر صنعتی استفاده می کنند. اقسام روغن ها به علت خاصیت چربی که دارند روی قطعات و محصولات می نشینند. به این ترتیب سبب گردش و حرکت راحت و روان آنها می شوند و به صحت سیستم و قطعات کمک بسزایی می کنند.

در واقع بیشتر روغن های صنعتی سبب بالا تر رفتن سطح کیفی و ماندگاری قطعات سیستم ها و حتی ماندگاری سیستم ها در دمای زیاد می شوند.

طبقه بندی انواع این روغن ها به فاکتورهای متعددی وابسته است. این فاکتور ها شامل مواد ایجاد کننده، نرخ، راحتی بکارگیری آن و … می باشند که هماهنگ با هر سیستمی از یک نوع روغن مخصوص استفاده می شود.

همچنین هر یک از این دسته بندی ها در سطوح متنوع کیفی می باشند که این سطح ها خود به ۳ گروه طبقه بندی می شوند. جهت ساخت آنها از فناوری های توسعه یافته ای استفاده شده است. شما می توانید این روغن را از نمایندگی روغن صنعتی پارس با خیال راحت تهیه کنید.

ویژگی های عمده این نوع روغن صنعتی

به جز فرمولاسیون، عمده ترین فاکتور دسته بندی  روغن صنعتی پارس ، اندازه گیری ۳ شاخص اصلی در این گونه از روانکاری ها و روغن ها می باشد. این شاخص  ها خصوصیات روغن مدنظر و کارایی آن ها را در ماشین آلات متنوع مشخص می کنند.  این خصوصیات عبارتند از:

ویسکوزیته

ویسکوزیته عمده ترین شاخص در این روغن ها می باشد. این مشخصه با علائم اختصاری ( VI) نشان داده می شود که نمایانگر مقدار حساسیت گرانروی روغن به تحولات دما می باشد. این شاخص نشان می دهد که روغن ها در دما های متنوع ، چه در دمای پایین و چه در دمای بالا ، مقاوم هستند.

نقطه ریزش

یکی از ویژگی های روغن صنعتی پارس،  امکان جریان یافتن آن ها در نقطه ریزش یا دمای پایین می باشد. این شاخص دمایی را به نمایش می گذارد که در آن روغن به هیچ وجه یخ نمی زند و به مسیر خود ادامه می دهد. بدین جهت روانکاری را در درجه حرارت خیلی پایین  مقدور می سازد. این ملاک، بخصوص در مورد خودرو در فصل های  سرد سال یا در نواحی با آب و هوای خیلی سرد، اهمیت زیادی پیدا می کند.

نقطه اشتعال

از دیگر ویژگی های روغن صنعتی پارس نقطه اشتعال می باشد. نقطه اشتعال در این روان کننده های صنعتی، میزان دمایی است که در آن بخار روغن و هوا می تواند آتش بگیرد. این شاخص نشانگر ریسک  آتش سوزی در خودرو در حین جابجایی است. همچنین در حین بکارگیری در صنایعی که در درجه حرارت بالا عمل می کنند کار می کند. دانستن این مسئله خیلی الزامی است.

خرید آسان این نوع روغن صنعتی در نمایندگی روغن صنعتی پارس

خرید راحت روغن صنعتی پارس  در سبک زندگی نوین با معنی خرید اینترنتی عجین شده است. همانطور که قسمت اعظمی از زندگی نوین را امور مربوط به مشاغل تشکیل می دهد خیلی از محصولات مدنظر در صنایع و مشاغل متنوع نیز در حال حاضر به شیوه اینترنتی تهیه می شوند.

چنانچه که مایل به خرید هر یک از انواع متنوع روغن صنعتی بهران هستید تنها لازم است در قسمت طبقه بندی ، از سایت های معتبر و همچنین نمایندگی روغن بهران، نوع روغن یا روان کاری مدنظر خود را انتخاب کنید. پس از آن می توانید مطابق داده ها و تشریح هر محصول، روغن صنعتی مدنظر  خود را انتخاب و خریداری نمایید. محصولات خریداری شده از عامل فروش بهران در حداقل زمان ممکن در دسترس شما عزیزان قرار خواهند گرفت.

خرید روغن صنعتی پارس ارزان قیمت

مراکز فروش موثق و نمایندگی روغن صنعتی پارس، قیمت ثبت شده بر روی محصول را تحویل کاربر می دهند. قیمت این روغن ها با نوسانات نرخ متریال و مواد اولیه هم تغییر می کند. حتی نرخ ارز هم در نرخ نهایی  این محصول بی تاثیر نیست. خرید روغن صنعتی پارس را می توان از طریق وب سایت ها و درگاه های آنلاین انجام داد این عمل برای کاربران راحتی و سهولت را به ارمغان می آورد.

کلیه روغن ها و روان کننده های صنعتی  اورجینال را می توان از نماینده روغن صنعتی پارس و همچنین از عمده فروشان بازار خریداری نمود.

فروش این نوع روغن صنعتی به شیوه عمده

در خصوص این مبحث بایستی بیان کرد که فروش روغن صنعتی پارس عمده در مراکز فروش معتبر به علت فروش زیاد از نرخ به صرفه تر و ارزان تری برخوردار است. این نوع روان کننده در اکثر شهر های متنوع بخصوص در اصفهان به فروش می رسند. همچنین در اکثر شهر ها همانطور که می دانید دارای نمایندگی های مجاز می باشد که فروش این محصول را با نرخ به صرفه ای انجام می دهند. در این صورت به کلیه استفاده کنندگان و مشتری ها پیشنهاد می شود  این نوع روان کننده های کاربردی را از این نمایندگی ها خریداری نمایند و بکار ببرند.

خریداران عمده این نوع روغن صنعتی

همانطور که گفته شد روغن صنعتی پارس دارای اقسام متنوعی است که در موسسات معتبری ساخته می شود. این روان کننده خواص فشار پذیری زیادی دارد و کارکرد آن در درجه حرارت بالا دارای استقامت خاصی می باشد و این دما را در هر وضعیتی تحمل می کند.

این روغن بر اساس روغن پایه تهیه و ساخته شده است. خریداران عمده این روغن در بازار های داخلی در کشور ایران  این محصول را به شیوه عمده تهیه می کنند. چرا که هم از سطح کیفی عالی برخوردار است و هم نرخ آن مناسب و به صرفه می باشد و هزینه اندکی صرف آن می کنند.

بزرگترین تولید کنندگان این روغن در ایران

روغن صنعتی پارس در کارخانه های تهران ساخته می شود. این روغن کارایی بسیاری در صنایع متنوع دارد. تولید کنندگان متنوع این روغن در کشور ایران در کارخانه های متنوعی حضور دارند و مشغول به کار هستند. اما بزرگترین تولید کننده ها را می توان به واسطه سطح کیفی و مرغوبیت بی نظیر آنها و مارک های شناخته شده موجود در بازار و حتی مقدار خشنودی کاربران شناخت.

سطح کیفی این روغن تولید شده در ایران

یکی از مسئولیت های هر راننده انتخاب روغن صنعتی پارس  مناسب  برای خودروی خود می باشد. این انتخاب ایده آل سبب بالا رفتن راندمان خودرو می شود و سبب ممانعت از هدر رفتن هزینه های اضافی می شود. این روان کننده معمولا  وظایف متنوع و زیادی در خودرو دارد. مسئله ای که خیلی مهم و چشمگیر می باشد این است که در زمان انتخاب روغن صنعتی برای خودروی خود در تعادل ویسکوزیته با وضعیت دمایی متنوع و در نواحی مختلف توجه کافی را داشته باشید.

روغن صنعتی در کارخانه های متنوع در سراسر کشور تهیه و ساخته شده است. این روغن ها دارای سطح کیفی متنوعی می باشند و برای  ماشین  مدنظر کاربرد دارد. در عمده فروشی این روغن اقسام متنوعی از این روان کننده را می توانید مشاهده نمایید و با نرخ به صرفه ای خریداری نمایید. در این موسسات معتبر شما می توانید با تعیین بهترین روان کننده سبب افزایش ماندگاری و طول عمر خودروی خود شوید.

سخن آخر

روغن صنعتی پارس یکی از انواع مختلف روغن های صنعتی به حساب می آید. این نوع روغن دارای خواص فیزیکی و شیمیایی خاص به خود می باشد. این نوع روان کننده از نفت تشکیل شده است و مورد استفاده در اقسام موتور ها و ابزار آلات صنعتی می باشد. برای ساخت این محصول بایستی مراحل متعددی را طی کرد.

این روغن  صنعتی دارای انواع مختلفی چون روغن گیربکس مصنوعی، روغن پلی گلیکول و روغن دنده مرکب می باشد. این روغن کارایی و خصوصیات متنوعی  دارد که می توان آن را هم به صورت حضوری هم آنلاین از مراکز فروش و همچنین سایت های معتبر خریداری نمود. خرید آنلاین این محصول در سایت های موثق بسیار راحت و به صرفه می باشد. بهترین تولید کننده این روغن ها را می توان از طریق سطح کیفی عالی آنها و مارک مطرح موجود در بازار شناسایی کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.